ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент США повідомив американському Конгресу про обставини ракетного удару по Сирії і попередив про можливість нових атак "за необхідності". Про це йдеться в оприлюдненому 8 квітня 2017 року листі на ім'я спікера Палати представників Пола Райана і тимчасового голови Сенату Орріна Хатча.

— Я наказав здійснити цю акцію, щоб погіршити здатність сирійської армії проводити подальші атаки із застосуванням хімічної зброї ... тим самим сприяючи стабільності в регіоні і запобігаючи погіршення нинішньої гуманітарної катастрофи, — пояснив Трамп.

Він також вказав, що США будуть "вживати додаткових заходів, за необхідності і доцільності, переслідуючи свої важливі національні інтереси".

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки 7 квітня почали військову операцію проти сил режиму Башара Асада у Сирії.

Американський ракетний удар був завданий по базі «Шайрат» ВВС режиму Асада.Як заявив представник Пентагону полковник Джефф Девіс, масивний удар став відповіддю на застосування режимом хімічної зброї в місті Хан Шейхун провінції Ідліб, у результаті якого загинуло більше 100 і постраждало близько 500 мирних жителів, включаючи дітей.

Радбез ООН так і не зміг схвалити проект резолюції про хіматаку в Сирії 4 квітня, оскільки Міністерство закордонних справ Росії назвало його категорично неприйнятним.

ФОТО: інтернет

QHA