ВАШИНГТОН (QHA) -

США повинні співпрацювати зі своїми однодумцями по всьому світу для знищення терористичної організації «Ісламська держава» (ІДІЛ). Про це президент Сполучених Штатів Дональд Трамп сказав у ході свого першого виступу у Конгресі.

— Відповідно до своїх обіцянок я доручив Міністерству оборони розробити план ліквідації ІДІЛ мережі неприборканих дикунів, які вбивають мусульман, християн, чоловіків, жінок і дітей усіх конфесій і вірувань.

Президент США зазначив, що його країна співпрацюватиме з усіма своїми друзями і союзниками, зокрема у мусульманському світі, аби перемогти терористів.

Трамп нагадав, що з першого дня на посаді президента він зробив важливі кроки у сфері економіки і пообіцяв вжити заходів для убезпечення країни. Зокрема зросли оборонні витрати США.

— Я направляю до Конгресу бюджет, який відновить озброєні сили і покінчить із секвестром видатків на оборону, заявив Трамп.

Крім того, президент запевнив, що союз США та Ізраїлю є непорушним.

Я ввів нові санкції проти організацій і осіб, які підтримують ракетну програму Ірану, і знову підтвердив наш непорушний союз із Ізраїлем.

Виступ Трампа тривав близько години і супроводжувався бурхливими оплесками.

Джерело: АА

ФОТО: інтернет

QHA