КИЇВ (QHA) -

Всі документи 1+1 давно відправив Нацраді, тому причиною невидачі документів не можуть бути ніякі запити. Про це повідомляє гендиректор телеканалу Олександр Ткаченко.

Також у Нацраді не дали пояснень з приводу того, чому ліцензію на продовження аналогового мовлення необхідно чекати до 6 січня 2016 року.

Нагадаємо, що бізнесмен Ігор Коломойський, який є акціонером телеканалу 1+1, після націоналізації ПриватБанку стверджував, що НБУ нібито навмисне створив паніку серед вкладників, що в подальшому спонукало акціонерів написати звернення до уряду про необхідність передачі найбільшого українського приватного банку в руки держави.

Як раніше повідомляло QHA, 29 грудня керівництво 1+1 звернулося до президента України з проханням «перешкодити рейдерському захопленню» телеканалу. На думку представників телеканалу, в результаті того, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення нібито навмисне затягує продовження ліцензії мовника, може статися рейдерське захоплення одного з найбільших телеканалів України. У свою чергу, в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення стверджують, що представники телеканалу 1+1 закрили всі свої зобов'язання щодо продовження ліцензії 23 грудня, а отже їхнє звернення до президента з приводу нібито «рейдерського захоплення каналу» не має підстав.

ФОТО: інтернет

QHA