КИЇВ (QHA) -

Для припинення спекуляцій навколо блокади українськими активістами залізничного переїзду на Донбасі необхідна законодавча основа, інакше це виглядає як незаконні дії певних депутатів. Про це під час прес-конференції на тему «Стан окупованого Донбасу. Як припинити спекуляції?» заявив народний депутат України і координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, передає кореспондент QHA.

— Мета цих дій виправдана і зрозуміла, проте викликають сумніви методи ведення блокади. Зараз вона сприймається як дії окремих депутатів, які чиняться незаконно. Якщо це благородна мета, то потрібно зробити таку законодавчу базу, щоб питань не виникало, сказав він.

Як повідомлялося раніше, 2 лютого ветерани та активісти перекрили залізничний переїзд поблизу міста Бахмут Донецької області.

Акція «блокади торгівлі з окупантами» розпочалася 25 січня, коли активісти заблокували залізницю Луганськ-Лисичанськ-Попасна на ділянці Гірське-Золоте, а також станцію «Світланове» із закликами про припинення торгівлі із незаконними збройними формуваннями.

Прокуратура 26 січня відкрила кримінальне провадження за фактом блокування залізниці у Луганській області на лінії розмежування.

28 січня організатори блокади Донбасу заявили про намір її розширити.

Представники місцевої влади та голова СБУ засудили такі дії, назвавши їх популістськими і незаконними.

ФОТО: інтернет

QHA