ЛУГАНСЬК (QHA) -

Лідер терористичної організації «ЛНР» Ігор Плотницький заявив, що міжнародні спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ фактично наводять вогонь української артилерії на позиції проросійських бойовиків. Про це він зазначив на зустрічі з першим заступником глави СММ ОБСЄ в Україні Александром Хугом під час обговорення виконання Мінських угод, передає видання «Остров».

— В результаті ми отримуємо, що, як тільки ми даємо координати цих об'єктів, за дивною випадковістю відбуваються обстріли саме по цих координатах. Це викликає у нас певне здивування, яким чином координати цих об'єктів потрапляють до ЗСУ,  заявив ватажок терористів.

У той же час ватажок терористичної організації «ДНР» Олександр Захарченко в ході зустрічі заявив, що не віддасть наказу про відведення озброєння від лінії фронту, поки Збройні сили України не відведуть свої війська.

Нагадаємо, 29 січня серйозно загострилася ситуація в районі Авдіївки Донецької області. Сили АТО зазнали втрат. У боях за Авдіївку з 29 січня по 2 лютого загинули 11 українських військовослужбовців.

Вдень 16 лютого бойовики знову завдали артилерійського удару по житловому сектору Авдіївки. В ході обстрілів один мирний житель і троє українських військових загинули, четверо були поранені.

17 лютого лідери терористів ОРДЛО Захарченко та Плотницький погодилися на ініційовану представниками СММ ОБСЄ зустріч, щоб обговорити поточну ефективність виконання Мінських домовленостей.

ФОТО: інтернет

QHA