СТАМБУЛ -

Бойовики PYD (сирійське крило терористів PKK) оголосили про формування «громадянської системи правління» у місті Мюнбіч на півночі Сирії.

Представник PYD у районі Кобань (Айн ель-Араб) Еввас Елі раніше повідомляв закордонним ЗМІ про плани бойовиків зі створення в районі Мюнбіча автономії.

Незабаром представники сирійських демократичних сил, кістяк яких складають терористи PYD, оголосили про створення нової структури правління, відповідальної за соціальні питання в Мюнбічі.

США і терористи PYD, намагаючись закамуфлювати свою присутність у Мюнбічі, заявляють про контроль регіону силами сирійських демсил і загонами якоїсь Військової ради Мюнбіча.

Одночасно Пентагон, продовжуючи негласну військову підтримку PYD, перекинув військові частини на північ Мюнбіча, створивши тим самим перешкоду на шляху просування ЗС Туреччини та Сирійської визвольної армії.

Нагадаємо, російська сторона, яка координує дії з США, виступила як посередник між режимом Башара Асада і терористами PYD. У результаті, сили Асада також сформували буферну зону на захід від річки Євфрат і тим самим перегородили шлях для просування операції «Щит Євфрату» вглиб Сирії.

Джерело і фото: АА

QHA