ДОНЕЦЬК (QHA) -

Бойовики терористичної організації «ДНР» готуються з настанням весни застосовувати проти ЗСУ тактику війни малими групами з природних укриттів. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив народний депутат України, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

Дана тактика передбачає створення невеликих диверсійних груп, які будуть постійно рейдовим способом атакувати противника з зелених насаджень. Зараз бойовики формують і озброюють свої вогневі групи.

— Командування «1-го АК ДНР» посилено готується до війни «малих груп», яка розгорнеться з появою «зеленки»... На даний момент у цілій низці підрозділів другого ешелону «1-го АК ДНР» створюються спеціальні рейдово-вогневі групи (по 10-15 осіб, 2-3 одиниці транспорту і власні вогневі засоби у вигляді станкових гранатометів і 82-мм мінометів, іноді ЗУ-23-2). Завдання цих груп — дії на передньому краї рейдовим способом з нейтральної смуги, постійні обстріли передових позицій сил АТО, — пояснив Тимчук.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг під час брифінгу 10 березня вказав на загострення ситуації на Донбасі. В ОБСЄ з початку року зафіксували 86 жертв серед цивільного населення ОРДЛО.

ФОТО: інтернет

QHA