РИМ (QHA) -

Італія надасть повну підтримку зусиллям України та міжнародної спільноти, спрямованим на пошук шляхів подолання кризи на сході України.

Про це повідомив посол Італії в Україні Давида Ла Сесілія, кажучи про головування своєї країни в Організації з безпеки та співпраці у Європі (ОБСЄ) 2018 року.

— Повна політична підтримка буде надана зусиллям, спрямованим на пошук шляхів подолання кризи в Україні на основі Мінських угод і у Нормандському форматі, — написав посол на своїй сторінці у Twitter.

Італійський посол разом зі спостерігачами ОБСЄ напередодні Нового року відвідав зону АТО. Дипломат побував у Маріуполі. Свій візит він приурочив до головування Італії в ОБСЄ.

Нагадаємо, 1 січня 2018 року Болгарія вперше після вступу до ЄС стала головою Ради Євросоюзу. Естафету піврічного головування Болгарія прийняла від Естонії, яка була на чолі Ради протягом другої половини 2017 року.

Багатьох спостерігачів турбує той факт, що Софія, яка очолила Раду ЄС, виступає за скасування антиросійських санкцій.

Так, у вересні 2017 року прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов заявив, що Болгарія виступить за скасування санкцій проти Росії під час свого головування в Раді ЄС 2018 року. Він зазначив, що постарається скасувати санкції, однак не впевнений, чи встигне його країна "вирішити це дуже складне завдання".

QHA