КИЇВ (QHA) -

Лідер української партії «Всеукраїнське об'єднання« Свобода» Олег Тягнибок виступає за позбавлення громадянства України жителів анексованого Росією Криму та непідконтрольних територій Донбасу, «які зрадили українську державу» і працюють на російську адміністрацію півострова.

Про це повідомляється на офіційному сайті партії в оновленій програмі політичної сили, яка була затверджена на з'їзді партії 16 вересня.

— Притягти до кримінальної відповідальності і позбавити громадянства всіх, хто зрадив українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів і здійснював інші злочини, йдеться у програмі партії.

Крім цього, «Свобода» виступає за повну економічну, енергетичну, транспортну блокаду Криму і непідконтрольних Києву територій Донбасу "з одночасним забезпеченням усіх прав і умов для життя вимушеним переселенцям».

Партія обіцяє розробити військовий план звільнення Криму, провести перепаспортизацію кримчан з «перевіркою кожної особи на співпрацю з московським режимом», а також перевірити у жителів окупованих територій наявність громадянства інших держав.

ФОТО: сайт ВО Свобода

QHA