СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Активіст Сулейман Кадиров заявив, що кримськотатарський народ ніколи не був ані терористом, ані екстремістом.

Про це він сказав сьогодні, 11 грудня.

Відео зі зверненням Кадирова розміщене у соцмережі.

— У матеріалах кримінальної справи не було закликів до насильницької зміни територіальної цілісності російської держави. Коли нам дадуть слово, ми будемо говорити про резолюції ООН і, згідно з договорами Росії і України, доводити свою невинність, — сказав він.

Сулейман Кадиров зазначив, що кримські татари продовжуватимуть ненасильницьку боротьбу і демонструватимуть всьому світу, що відбувається на півострові.

 

Нагадаємо, сьогодні підконтрольний Кремлю "суд" м. Феодосія задовольнив клопотання сторони захисту кримськотатарського активіста Сулеймана Кадирова і долучив до справи рецензію на лінгвістичну експертизу сторони звинувачення.

Нагадаємо, 24 жовтня в анексованому Криму кримського татарина Сулеймана Кадирова, якого підозрюють у тероризмі, викликали до так званого управління ФСБ РФ по Криму для "ознайомлення з матеріалами справи".

18 жовтня ФСБ в окупованому Криму висунула звинувачення підозрюваному у тероризмі Кадирову. Проти нього порушили кримінальну справу.

Кадирову інкримінують ч. 2 ст. 280 Кримінального Кодексу Російської Федерації ("публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Російської Федерації, вчинені з використанням засобів масової інформації, зокрема інформаційно-телекомунікаційних мереж, включаючи мережу інтернет").

QHA