НІКОСІЯ (QHA) -

Кіпрський суд прийняв рішення заморозити активи олігарха Ріната Ахметова на суму 820 мільйонів доларів у справі "Укртелекому".

Про це повідомляє британська газета Financial Times (FT). Таке рішення ухвалив окружний суд міста Нікосія — столиці Кіпру.

Копія рішення була надана виданню компанією Raga Establishment, яка належить колишньому українському банкіру Денису Горбуненку. Ця компанія переслідує в судовому порядку Ахметова, щоб стягнути повну оплату за продаж "Укртелекому".

Як відзначили у Raga Establishment, "Укртелеком" був проданий Ахметову 2013 року за 860 мільйонів доларів. Тоді олігарх заплатив 100 мільйонів доларів і відтоді не вніс жодного платежу.

Рінат Ахметов має право оскаржити рішення суду до 8 січня 2018 року. В компанії олігарха коментувати ситуацію не стали, пославшись на те, що "різні судові процеси в цьому питанні все ще очікують на розгляд". Серед заморожених активів — лондонська квартира Ахметова, яка на момент покупки була найдорожчою приватною резиденцією у Великобританії.

Рішення суду означає, що троє з п'яти найбагатших українських олігархів на даний момент мають заморожені активи.

Раніше повідомлялося, що прибутки Ахметова від роботи підприємств в ОРДЛО зросли.

QHA повідомляло, що згідно з рейтингом ТОП-100 найбагатших українців найбільшим капіталом в країні володіє бізнесмен Рінат Ахметов, статки якого за рік зросли на 68%.

Джерело: Економічна правда

QHA