КИЇВ (QHA) -

Печерський районний суд Києва заарештував цінні папери, корпоративні та інтелектуальні права, а також частину нерухомого майна бізнесмена-утікача Сергія Курченка. Про це повідомляється у постанові суду, зареєстрованому у Єдиному реєстрі.

Так, прокурори і слідчі Генеральної прокуратури подали клопотання, щоб заарештувати кошти компанії «Український медіа-холдинг», кінцевим бенефіціаром якої є Курченко.

У Генпрокуратурі зазначили, що ці кошти можуть стати речовим доказом, оскільки все придбане на них, отримано незаконним шляхом. У відомстві додали, що факт погашення 160 мільйонів доларів кредиту, який надав «Укрексімбанк» однією з компаній холдингу, є фактом легалізації незаконно отриманих коштів.

Слідчі повідомили, що у разі отримання доказів незаконного походження цих коштів, вони підлягають спецконфіскаціі.

Нагадаємо, Сергій Курченко заявив, що подасть позов проти генпрокурора Юрія Луценка за поширення наклепу і зазначив, що не знайомий з екс-президентом Грузії і колишнім головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі, але дуже добре знайомий із президентом України Петром Порошенко. Так, Курченко стверджує, що у 2013 році купив у Петра Порошенка медіа-холдинг UMH group за 400 мільйонів доларів США.

QHA