СУДАК (QHA) -

Сьогодні, 22 грудня, відбулося судове засідання у «Верховному суді Криму», за апеляційною скаргою Аблякіма Аблякімова та Аліма Муслядінова. Згідно з рішення, прийнятим «судом», члени «судакської четвірки» були визнані винними у скоєнні адміністративного правопорушення за проїзд на авто з кримськотатарським прапором по Судаку 18 травня. Про це повідомляє активістка Ленора Дюльбер.

Як раніше повідомляло QHА, 27 жовтня в районному «суді» міста Судак відбулися судові засідання з розгляду адміністративних справ стосовно чотирьох кримських татар, які звинувачувалися в організації масових заходів 18 травня цього року за те, що проїхали в автомобільній колоні з кримськотатарськими національними прапорами.

Алім Муслядінов, Аблякім Аблякімов, Енвер Чавуш, Сейтмамут Сейтумеров визнані винними в адміністративному правопорушенні і кожному з них призначений штраф у розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Рішення, прийняте 22 грудня, відрізняється від початкового тим, що хлопці названі учасниками заходу, а не організаторами, а також початковий штраф у 20 тис руб зменшений до 10 тис руб.

QHA