СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Група підозрюваних у приналежності до забороненої в РФ організації «Хізб ут-Тахрір» залишиться під вартою ще на два місяці, повідомляють ЗМІ з посиланням на повідомлення адвоката Еміля Курбедінова.

— Усім продовжили термін утримання під вартою до 12 квітня. Термін варти щодо чотирьох кримчан закінчився б 12 січня 2017 року, але слідство подало клопотання про продовження арешту, інформує адвокат.

Як повідомляло QHA, 12 травня у Бахчисараї російські силовики провели серію обшуків у будинках мусульман, а також у місцевому кафе. В результаті за підозрою в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», визнаної в Росії терористичною, затримані і звинувачені у тероризмі четверо бахчисарайців: Зеврі Абсеїтов, Ремзі Меметов, Рустем Абільтаров та Енвер Мамутов.

Так звана справа «Хізб ут-Тахрір» стала візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями-мусульманами у Криму. Під приводом підозри у тероризмі, називаючи свої репресивні операції боротьбою з екстремізмом, силовики вриваються в будинки, проводять незаконні обшуки і затримання.

На даний момент всі обвинувачені у зв'язках із забороненою в РФ організацією «Хізб ут-Тахрір» піддалися примусовій психіатричній експертизі.

ФОТО: інтернет

QHA