КИЇВ (QHA) -

Апеляційний суд Києва задовольнив скаргу прокурора і дозволив затримати лідера терористичної організації «ДНР» Олександра Захарченка для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Про це повідомили у прес-службі суду.

— Надати дозвіл на затримання з метою приводу Захарченко А.В. для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, у рамках проведення досудового розслідування за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України за підозрою Захарченка О.В. в участі в діяльності терористичної організації «Донецька народна республіка», — зазначено у висновку.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, на нараді з кураторами з Кремля у Харцизьку 2 лютого терористу Олександру Захарченку було винесено попередження, що він позбудеться статусу лідера так званої «ДНР», якщо проросійські бойовики втратять контроль над Ясинуватським плацдармом.

8 лютого сепаратистські сайти, а потім російські ЗМІ повідомили, що в окупованому Донецьку був убитий у своєму кабінеті пострілом з гранатомета ватажок батальйону бойовиків ОРДЛО "Сомалі" Михайло Толстих з позивним "Гіві".

Радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк раніше висловлював позицію, що вбивство так званого «начальника управління міліції ЛНР» 4 лютого, терориста Олега Анащенка — це спецоперація російських спецслужб із зачистки особливо важливих свідків, які можуть свідчити проти Кремля.

ФОТО: інтернет

QHA