КИЇВ (QHA) -

Голосіївський районний суд міста Києва дозволив заочне розслідування махінацій колишнього керівника Міністерства доходів та зборів України часів президента Віктора Януковича.

— Після 17 годин «процесуальних» боїв та ігор адвокатів у хованки від суду, щойно суддя Голосіївського суду Мірошниченко, розглянувши понад 30 клопотань захисту, надала дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування (простіше заочне розслідування) щодо Клименка О.В.,  поінформував головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Прокурор нагадав, що Олександр Клименко, в період з квітня 2012 по вересень 2013 року обіймав посаду голови ДПСУ (Міністра доходів і зборів), у складі створеної та очолюваної Віктором Януковичем злочинної організації, зловживаючи службовим становищем та діючи з корисливих мотивів, шляхом реалізації розробленої схеми щодо незаконної компенсації ПДВ на рахунки фіктивних підприємств заволодів коштами державного бюджету України на загальну суму 3,166 млрд грн. Ці гроші були розподілені між учасниками злочинної організації.

ФОТО: інтернет

QHA