ЛЬВІВ (QHA) -

Саакашвілі має намір прибути в Мостиський районний суд Львівської області в понеділок, 18 вересня, для розгляду протоколу про незаконний перетин ним кордону України. Про це заявив адвокат Назар Кульчицький, передає DW.

У повідомленні вказується, що протокол складений особисто на Саакашвілі, в ньому не йдеться про інших учасників недільного прориву на ПП "Шегині". Правозахисник уточнив, що поки ніхто повісток на засідання суду не отримував.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко в липні позбавив Міхеїла Саакашвілі громадянства України.

Спочатку Саакашвілі планував перетнути польсько-український кордон в пункті пропуску «Краковець». Зустрічати його там збиралися представники «Руху нових сил», політики і активісти.

Потім Саакашвілі сказав на брифінгу, що прибуде в Україну не на автобусі, а на потязі «Інтерсіті» з польського Перемишля. Згодом потяг, в якому також перебували народні депутати і журналісти, заблокували і не дозволили йому вирушити, поки Саакашвілі не покине вагон.

Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

ФОТО: інтернет

QHA