КИЇВ (QHA) -

Можливо, на наступному пленарному тижні Верховна Рада України звернеться до Кабінету міністрів з пропозицією вирішити питання про введення візового режиму з Росією, заявив Андрій Парубій на річній прес-конференції за підсумками роботи парламенту VIII скликання в Києві 27 червня, передає кореспондент QHA.

— Є ймовірність того, що питання звернення до Кабміну про введення візового режиму може бути на наступному пленарному тижні. Для цього у результаті політичних консультацій ми повинні вийти на консенсус, — заявив Парубій.

За його словами, дуже важливо, щоб це питання отримало підтримку більшості при винесенні на голосування в сесійній залі парламенту.

Нагадаємо, у грудні минулого року міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про підготовку до введення візового режиму з Російською Федерацією, при цьому зазначивши, що візовий режим — це відносини між цивілізованими країнами.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив про те, що Верховна Рада України проголосує за введення візового режиму з РФ до того, як депутати підуть на літні канікули.

ФОТО: інтернет

QHA