МОСКВА (QHA) -

Представники «влади» окупованого Криму опублікували декларації про доходи за 2016 рік. Інформацію надав сайт міста Сімферополя.

Так, найбільше вдалося заробити обвинуваченій українським судом у державній зраді «першому члену Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації від виконавчої влади Республіки Крим» Ользі Ковітіді — 7,6 млн рублів. Сергій Цеков, щ
о обіймає аналогічну посаду в РФ, заробив трохи менше — 7 млн ​​рублів. Незаконно обраний від Севастополя сенатор Андрій Соболєв — 5 млн, а нелегітимний член Ради Федерації від Севастополя Ольга Тимофєєва — 4,6 млн рублів.

Вибрані до Держдуми кримські депутати-зрадники Костянтин Бахарєв, Михайло Шеремет і Андрій Козенко заробили в середньому по 2,8 млн рублів кожен.

Екс-«прокурор» Криму Наталія Поклонська задекларувала 2,6 млн рублів, а Руслан Бальбек — 2,4 млн.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 2 лютого прокуратура Автономної Республіки Крим за результатами проведеного попереднього розслідування направила до суд обвинувальні акти стосовно колишніх депутатів Верховної Ради Криму Петра Запорожця, Ольги Ковітіді та Петра Зайцева. За інформацією прокуратури АРК, ці посадовці сприяли окупації півострова Росією і звинувачуються у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч .1 ст. 111 КК України (державна зрада).

На початку квітня Генпрокуратура звернулася до суду з проханням про надання дозволу на проведення спеціального досудового спецрозслідування щодо так званих чиновників АР Крим та міста Севастополя Володимира Константинова, Сергія Аксьонова, Наталії Поклонської, Сергія Абісова, Рустама Теміргалієва, Петра Зими, Олексія Чалого та Юрія Дойникова .

ФОТО: інтернет

QHA