ВАШИНГТОН (QHA) -

Севастопольський морський завод увійшов до списку компаній, щодо яких США вводять санкції через їхні зв'язки з російськими спецслужбами і військовими.

Про це йдеться у документі, який Держдепартамент США направив до Конгресу.

Зазначається, що до списку організацій, щодо яких можливі нові санкції, потрапили: Федеральна служба безпеки, Служба зовнішньої розвідки і Головне управління Генштабу Збройних Сил Росії.

Також у списку зазначені оборонні підприємства РФ, серед яких: «Рособоронекспорт», «Іжмаш», «Калашников», «Ростех», «МИГ», «Сухий», «Туполєв» та інші.

Також у Держдепартаменті хочуть ввести санкції проти ряду осіб у США, які продовжують, незважаючи на санкції, ділові зв'язки з російськими організаціями, що потрапили під обмеження.

США пояснює введення нових санкцій відповіддю на дії Росії у Східній Європі і Сирії, а також втручанням у вибори президента США 2016 року.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп 2 серпня підписав прийнятий конгресом законопроект про нові санкції проти Росії, Ірану та Північної Кореї. Зокрема документ передбачав, що на 1 жовтня Білий дім має надати перелік осіб та організацій в оборонному і розвідувальному секторі Росії, які підлягають включенню до списку санкцій.

QHA повідомляло, що група сенаторів США, включаючи послідовного противника Кремля Джона Маккейна, вважає, що команда Трампа затягує реалізацію санкцій проти РФ.

Джерело: New York Times

QHA