АНКАРА (QHA) -

Дипломатичні представництва США в Туреччині відновили видачу віз громадянам Туреччини, сказано в повідомленні візового центру США.

— У дипломатичних представництвах США у Туреччині почався прийом обмеженого числа заявок за видачу американських віз. Громадяни Туреччини, які бажають відвідати США, можуть знову звертатися за призначенням рандеву для отримання візи. Однак через обмеженість числа розглянутих заявок термін розгляду звернень може затягнутися. У разі, якщо мова йде про термінові поїздки, але ви не можете отримати рандеву на бажану дату, виберіть найближчий вільний день для рандеву і вже потім виконайте умови, що вимагаються від осіб, які звертаються в терміновому порядку за отриманням візи. У подібних випадках, будь ласка, обґрунтуйте причину термінової поїздки до Сполучених Штатів і вкажіть факт скасування попереднього звернення, — йдеться в повідомленні.

Повідомлення отримали ті громадяни Туреччини, які раніше звернулися за отриманням американської візи. Нагадаємо, що відносини між Туреччиною та США погіршилися у зв'язку з тим, що в США перебуває лідер терористичної організації FETÖ Фетхуллах Ґюлен, якого турецькій стороні не видають.

Джерело: АА

QHA