ВАШИНГТОН (QHA) -

Корупція завдає Україні не менше шкоди, ніж російська агресія на Донбасі. Про це заявив заступник державного секретаря Сполучених Штатів Америки Джон Салліван під час виступу на Міжнародному консультативну раду у Вашингтоні з гуманітарної підтримки США.

За його словами, боротьба з корупцією є питанням виживання України.

— Я був у Києві минулого місяця. Корупція є колосальною проблемою в Україні і уряд Порошенка намагається її вирішити. Це дуже складно, це складний виклик для уряду, разом з проблемами в області безпеки, які породжує Росія і підтримувані Росією організації, з окупацією території на Донбасі, і звичайно, анексією Росією Криму, — зазначив Салліван.

При цьому заступник держсекретаря США вважає, що корупція в країні є наслідком перехідного періоду після розпаду СРСР.

— Це дуже складна система, щоб очиститися від неї — від цього батога. Але це те, що має абсолютно обов'язкове значення для цієї демократії, де також зосереджено увагу на майбутніх виборах президента і парламенту. Однак корупція зменшує народну підтримку і довіру до уряду і в кінцевому підсумку вона підриває демократію. Таким чином, нашим пріоритетом у всьому світі є сприяння проведенню вільних і справедливих виборів і викорінення корупції, — заявив він.

Раніше QHA повідомляло, що глава НАБУ назвав масштаб української корупції невимовним.

Джерело: УНІАН

QHA