ВАШИНГТОН (QHA) -

У Палаті представників Конгресу США офіційно представлений проект «Закону 2017 року з протидії російським ворожим діям», повідомляє прес-центр посольства України у Сполучених Штатах Америки.

Законопроект вніс конгресмен від Республіканської партії Алекс Муні. Він зареєстрований під номером H.R.1751. Документ передбачає надання зобов'язуючої сили закону санкцій, введених указами президента США проти РФ за кібервтручання в американські вибори у 2016 році, а також за окупацію Криму і військові дії на Донбасі.

Згідно з документом, жодна державна установа США не повиненна вдаватися до дій, які могли б бути розцінені як визнання де-юре або де-факто суверенітету РФ над Кримом.

У законопроекті затверджено, що будь-яке послаблення санкцій проти РФ буде залежати від визнання владою РФ суверенітету України над Кримом, а також від своєчасного і повного виконання Росією Мінських домовленостей, у частині, що стосується відновлення контролю України за всім державним кордоном з РФ у зоні конфлікту.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 7 березня Держсекретар США Рекс Тіллерсон підтвердив главі МЗС України Павлу Климкіну, що Сполучені Штати Америки не будуть обговорювати ніяких планів «розміну» території України. Тіллерсон також зазначив, що українське питання має фундаментальну важливість для США.

ФОТО: інтернет

QHA