ВАШИНГТОН (QHA) -

Нові санкції США щодо Росії набудуть чинності 28 листопада поточного року. Про це повідомляється у п'ятницю, 29 вересня, на сайті американського міністерства фінансів.

Зокрема обмежувальні заходи передбачають скорочення максимального терміну ринкового фінансування російських банків, що потрапили під санкції, до 14 днів, а нафтогазових компаній — до 60 днів.

Раніше агентство Reuters повідомило про лист сенаторів Джона Маккейна і Бена Кардіна на адресу Білого дому з вимогою розпочати реалізацію санкцій, підписаних президентом США ще на початку серпня. Лист датований 28 вересня.

Дональд Трамп підписав схвалений Палатою представників і Сенатом Конгресу США законопроект про посилення санкцій стосовно Росії, Ірану і Північної Кореї 2 серпня.

Одночасно він висловив невдоволення його змістом. Трамп заявив, що підтримує жорсткі заходи покарання за агресивні і дестабілізуючі дії Ірану, КНДР і Росії, проте текст закону містить «значні недоліки», деякі пасажі «суперечать конституції», і підписує він його заради збереження «національної єдності».

QHA повідомляло, що США будуть готові скасувати частину санкцій проти РФ у разі прогресу на Донбасі.

Джерело: Deutsche Welle

QHA