ВАШИНГТОН (QHA) -

Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає питання введення нових санкцій проти Росії за втручання у президентські вибори США і кібератаки. Про це 21 лютого повідомили чиновники Білого дому.

При цьому не уточнюється, коли адміністрація президента США має намір ухвалити рішення про введення нових санкцій.

— Процес щодо санкцій тривалий, він складний, він негарний. Але коли ми матимемо докази і ми будемо готові, ми введемо санкції, — зазначив один з чиновників.

Раніше санкції наклали на дві російські компанії Concord Catering і Concord Management and Consulting у справі про втручання РФ у президентські вибори США у 2016 році. Санкції на ці компанії ввели у червні 2017 року через вторгнення в Україну.

Окрім цього, адміністрація президента США розглядає питання введення санкцій через кібератаки вірусу NotPetya, яка сталася у 2017 році.

Нагадаємо, представники Демократичної партії у Сенаті США підготували проект резолюції з вимогою ввести санкції проти фігурантів «кремлівського списку». У тексті резолюції сказано, що Росія порушує демократичні процеси в Україні, а також намагається втручатися у внутрішню політику США та країн Європи.

Джерело: Reuters

QHA