ВАШИНГТОН (QHA) -

У Конгресі США представили проект консолідованого закону про бюджетні асигнування на 2018 рік, в якому заклали збільшення допомоги Україні. Про це повідомило посольство України в США на своїй сторінці у Facebook.

Допомогу Україні визначили у загальному розмірі 620,700 млн доларів, що перевищує суму допомоги у 2017 році.

Так, згідно із законопроектом Пентагону Україні виділять 200 мільйонів доларів на військово-технічну допомогу. Це на 50 млн доларів більше, ніж минулого року.

Кошти будуть спрямовані на фінансування конкретних проектів підтримки США Збройних сил України (ЗСУ), таких як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки і спорядження, летальної зброї оборонного характеру і послуг військового призначення.

Кошторис допомоги Україні по лінії Державного департаменту США визначена у сумі 420,700 млн доларів, що на 10 мільйонів більше, ніж у 2017 році.

Збільшення фінансування направлено на посилення підтримки безпеки України за програмою «Міжнародне військове фінансування».

— Перед набуттям чинності консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 рік має бути схвалений Сенатом і Палатою представників і підписаний президентом США. Високо цінуємо зростаючу підтримку України стратегічним партнером — Сполученими Штатами Америки, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що комітет із закордонних справ Конгресу США розглянув і рекомендував до схвалення проект закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки, в якому підкреслюється стратегічне партнерство між Вашингтоном і Києвом. Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги уряду України в удосконаленні власної стратегії кібербезпеки.

QHA