АММАН (QHA) -

Збройні сили США, Великобританії та Йорданії почнуть спільну операцію проти терористів на йорданський-сирійському кордоні.

У повідомленні сказано, що найбільш небезпечна з діючих тут угруповань — "Армія Халіда бін аль-Валіда" — місцеве відділення "Ісламської держави". Її основні бази розташовані в районі, де зустрічаються кордони Йорданії, Сирії та Іраку.

Всього в 70 кілометрах звідси знаходяться позиції іранського Корпусу вартових Ісламської революції. У публікації наголошується, що їх присутність у прикордонному районі викликає побоювання не тільки Йорданії, а й Ізраїлю.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки 7 квітня почали військову операцію проти сил режиму Башара Асада у Сирії.

Американський ракетний удар був завданий по базі «Шайрат» ВВС режиму Асада.Як заявив представник Пентагону полковник Джефф Девіс, масивний удар став відповіддю на застосування режимом хімічної зброї в місті Хан Шейхун провінції Ідліб, у результаті якого загинуло більше 100 і постраждало близько 500 мирних жителів, включаючи дітей.

Радбез ООН так і не зміг схвалити проект резолюції про хіматаку в Сирії 4 квітня, оскільки Міністерство закордонних справ Росії назвало його категорично неприйнятним.

ФОТО: інтернет

QHA