КЕРЧ (QHA) -

Сполучені Штати Америки та Україна висловили неготовність працювати по тексту проекту резолюції про розміщення охоронної місії ООН на Донбасі, ініційованого президентом Росії Володимиром Путіним. Про це заявив постійний представник Росії при ООН Василь Небензя в коментарі російським ЗМІ.

— Цей проект вже обговорювався в рамках Ради безпеки, на нього була реакція з боку партнерів. Ми пропонували роботу за текстом цього проекту, але делегації України і Сполучених Штатів після першого обговорення сказали, що вони далі по тексту працювати не готові, у них будуть суттєві зауваження, а, можливо, в українців буде і контрпроект з питання про розміщення миротворчої місії на Донбасі, заявив Небензя.

Він також припустив, що в ході сесії Генеральної асамблеї ОН президент України Петро Порошенко представить альтернативний проект із розміщення контингенту миротворців.

При цьому Небензя запевнив, що Росія продовжить роботу над документом.

— Ми його під рядно не поклали, ми будемо його далі просувати, коли для цього настануть сприятливі умови, сказав він.

Нагадаємо, в кулуарах 14-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії в Києві посол США в ООН в 2005-2006 роках Джон Болтон заявив, що введення миротворців на Донбас може привести до заморожування конфлікту і не допоможе відновити контроль України над усією своєю територією.

ФОТО: ЕРА

QHA