ВАШИНГТОН (QHA) -

Незважаючи на наміри нинішньої адміністрації США істотно скоротити внески в ООН, зокрема на миротворчі операції, офіційний Вашингтон все ж готовий зробити виняток для України щодо введення миротворців на Донбас, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на інформацію віце-прем'єра України Іванни Климпуш-Цинцадзе, яка провела серію зустрічей з американською стороною у Вашингтоні.

— Думаю, що ми отримали чітке запевнення з боку США щодо того, що Сполучені Штати готові зробити виняток зі свого правила, яке вони нещодавно ввели щодо відмови від підтримки будь-яких миротворчих місій з боку ООН та їхньої оплати, відповіла український посадовець на питання про ставлення США до української ініціативи щодо миротворців ООН.

Вона висловила переконання, що в разі прийняття спільного рішення в Раді Безпеки ООН про введення миротворців на Донбас, американська сторона «була б готова підтримати це фінансово».

Віце-прем'єр нагадала, що Україна виступила з ініціативою ввести миротворчу місію на Донбасі ще 2015 року, і «американські колеги повністю поділяють цей підхід».

Зокрема на цьому акцентує Президент України під час виступів на засіданнях ГА ООН і Ради Безпеки Організації.

ФОТО: інтернет

QHA