МИКОЛАЇВ (QHA) -

Військовою прокуратурою Миколаївського гарнізону України закінчено досудове розслідування та направлені до суду обвинувальні акти стосовно колишніх військовослужбовців Збройних сил України, які, зрадивши присягу, перейшли на бік країни-агресора. Про це повідомляє сайт Генеральної прокуратури України:

— Колишні молодший сержант і прапорщик, проходячи службу в одній з військових частин, дислокованих на території Автономної республіки Крим, під час окупації півострова не виконали наказу про прибуття до нового місця служби і залишилися на окупованій території, тим самим вчинивши дезертирство, у зв'язку з чим були оголошені в розшук.

Надалі вони уклали контракти про проходження військової служби у ЗС РФ.

20.11.2016 співробітники Служби безпеки України, виконуючи доручення військової прокуратури, в повній відповідності з вимогами кримінального процесуального законодавства, затримали зрадників на території України.

Військовою прокуратурою України затриманим вручені письмові повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 408 (дезертирство) КК України, ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України.

Тепер їх подальшу долю вирішуватиме суд.

Нагадаємо, як передавало QHA, двоє зрадників України, що свідомо зрадили військову присягу і перейшли на бік російських окупантів 2014 року, вирішили скористатися українськими паспортами і проникнути на вільну територію країни для закупівлі продуктів харчування та вивезення їх на анексований півострів. 20 листопада 2016 року зрадники були затримані і передані співробітникам СБУ для проведення подальших слідчих дій.

ФОТО: інтернет

QHA