СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Підконтрольний Кремлю суд в окупованому Криму відхилив клопотання захисту активіста Володимира Балуха і залишив його під арештом "через відсутність змін в обгрунтуванні перебування під вартою».

Суддя вважає, що Балух може сховатися і чинити тиск на свідків

Нагадаємо, захист українського активіста зажадав змінити йому запобіжний захід і звільнити його з-під варти. Балух повідомив про різке погіршення здоров'я, назвавши ненадання йому медичної допомоги тортурами.

Адвокат Ольга Дінзе також зазначила, що за звинуваченням у злочині середньої тяжкості, згідно із російським законодавством, підсудний може утримуватися під вартою не більше півроку. Балух утримується під арештом вже одинадцять місяців.

Згідно з висновком лікаря, у Балуха гострі болі, остеохондроз поперекової частини. Брати участь у судовому засіданні він не може, йому необхідне амбулаторне лікування. Лікарі заявили, що Балух може перебувати в ізоляторі тимчасового утримання.

Напередодні Балуху продовжили термін арешту, таким чином він залишиться під вартою до 16 січня 2018 року.

Нагадаємо, сам Володимир Балух заявив, що якщо запобіжний захід йому не буде мені змінений, то він розцінюватиме це як цілеспрямовані дії, спрямовані на його фізичне усунення.

Як писало QHA, 24 жовтня підконтрольний Кремлю Роздольненський районний суд у Криму залишив під вартою українського активіста Володимира Балуха до 16 січня 2018 року.

Джерело: Радіо Свобода

QHA