ВАРШАВА (QHA) -

Польща на знак солідарності з Великобританією може вислати з країни російських дипломатів. Про це польському виданню Gazeta Prawna заявило джерело в польському уряді.

Польща розглядає можливість введення санкцій проти Росії через отруєння екс-шпигуна Скрипаля та його доньки.

Окрім висилки дипломатів, Польща може ввести й інші санкції, спрямовані проти російської економічної діяльності та оточення глави РФ Володимира Путіна.

Обговорення введення санкцій почалося минулого тижня, але рішення відкладали до оголошення результатів виборів у РФ.

Вчора, 18 березня польський прем'єр Матеуш Моравецький обговорив цю проблему з британським прем'єром Терезою Мей. Це ж питання буде в центрі уваги під час візиту канцлера Німеччини Ангели Меркель до Варшави, який відбудеться сьогодні, 19 березня.

Нагадаємо, Великобританія припиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Кремля до отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля. 23 російських дипломата мають протягом тижня залишити країну.

5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

QHA