ХАРКІВ (QHA) -

Колегія Жовтневого районного суду міста Харкова задовольнила самовідвід судді у справі екс-мера Слов'янська Нелі Штепи Володимира Курила.

У рішенні колегії Жовтневого районного суду сказано, що документи судової справи повинні бути передані до канцелярії Жовтневого райсуду для того, щоб призначити нового і запасного суддю.

Володимир Курило заявив про самовідвід через те, що його батько — суддя апеляційного суду Харківської області Олександр Курило брав участь в розгляді апеляційної скарги на запобіжний захід Нелі Штепі, коли проводилося досудове розслідування.

QHA повідомляло, що термін домашнього арешту Нелі Штепи закінчився, оскільки суд не зміг розглянути клопотання про продовження запобіжного заходу. Таким чином, з 14 січня на Штепу не поширюється запобіжний захід.

Нагадаємо, Нелю Штепу заарештували 13 липня 2014 року, після того, як українські війська увійшли до Слов'янська.

Її відправили під конвоєм до Харківського управління СБУ та висунули звинувачення — посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, яке спричинило загибель людей, а також створення терористичної групи.

Справа Штепи слухається в суді Харкова вже четвертий рік, а його розгляд вже чотири рази поспіль починають з нуля — через постійний самовідвід суддів.

Джерело: Інтерфакс-Україна

QHA