КИЇВ (QHA) -

Апеляційний суд Києва знову переніс засідання з розгляду апеляційної скарги на відмову призначити запобіжний захід лідеру партії «Рух нових сил», екс-голові Одеської ОДА та колишньому президенту Грузії Міхеїлу Саакашвілі.

Судді ухвалили рішення перенести засідання на наступну п'ятницю (19 січня) у зв'язку із неявкою депутатів Верховної Ради, які взяли на себе зобов'язання взяти на поруки Саакашвілі.

Нагадаємо, 5 січня Тбіліський міський суд Грузії заочно засудив колишнього главу цієї країни, лідера української політичної партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі до трьох років позбавлення волі.

Як повідомляє прес-служба суду, екс-президент був засуджений до чотирьох років в'язниці за "зловживання владою посадової особи", але до обвинуваченого застосували амністію, термін був скорочений на чверть і склав 3 роки. Саакашвілі заборонено протягом 1,5 років обіймати державні посади у Грузії.

Вчора Саакашвілі викликали на допит до Головного управління Служби безпеки України.

Як заявив адвокат Руслан Чорнолуцький, Саакашвілі і його захисники готові з'явитися на допит за умови, що всі відповідні документи про виклик на допит оформлені належним чином і всі процедури будуть проходити відповідно до законодавства.

QHA