КИЇВ (QHA) -

Народного депутата Надію Савченко підозрюють у співучасті та організації підготовки до держперевороту в Україні у справі глави Центру звільнення полонених Володимира Рубана. Про це повідомив народний депутат України від "Народного фронту", радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі одного з українських телеканалів.

— Її підозрюють у співучасті та організації підготовки до перевороту. Савченко останній рік їздила військовими частинами, займалася, скажімо так, агітацією підривної діяльності, — заявив нардеп.

За його словами, якщо підозри щодо Надії Савченко підтвердяться, то президент України Петро Порошенко ухвалить рішення про позбавлення її звання Героя України.

— Звання Героя України присуджується президентом України. Якщо ті підозри, про які я говорю, підтвердяться, то президент ухвалить рішення про відкликання звання Героя України з Савченко, — зазначив Геращенко.

Як повідомляло QHA, генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що Надію Савченко викликали на допит у зв'язку зі справою проти глави Центру звільнення полонених Володимира Рубана. Пізніше прес-секретар Савченко заявила, що депутат не отримувала повісток або запрошень на допит в СБУ, вона перебувала з робочим візитом у ПАРЄ. При цьому глава парламентської організації у ПАРЄ Володимир Ар'єв зазначив, що на засідання ПАРЄ Савченко не з'явилася.

За матеріалами 112.ua

QHA