ЛЬВІВ (QHA) -

В рамках розслідування за фактом перетину українського кордону колишнім президентом Грузії, екс-головою Одеської обласної держадміністрації Міхеілом Саакашвілі, слідчі додали правову кваліфікацію за частиною 3 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство), повідомив відділ комунікації поліції Львівської області журналістам.

Уточнюється, що вже створена об'єднана слідча група, яка займеться опитуванням очевидців і учасників подій, що мали місце 10 вересня на митному переході «Шегині» у Львівській області.

Нагадаємо, після «прориву» кордону десять співробітників прикордонного відомства звернулися зі скаргами на погіршення здоров'я до Військово-медичного центру Держприкордонслужби у Львові.

Повідомляється, що за порядком і дотриманням режиму 10 вересня у пункті пропуску «Шегині» стежили рядові прикордонники. Мобільні резерви Держприкордонслужба не залучала, оскільки вони захищають кордон на Сході України від російської агресії, а віднедавна підсилюють північну ділянку, де проходитимуть спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017».

QHA