КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 28 лютого, прокуратура повідомила про підозру трьом колишнім керівникам структурних підрозділів ГУМВС України в Одеській області за результатами розслідування подій 2 травня 2014 року в Одесі. Про це сьогодні, 28 лютого, заявили у прес-службі Генеральної прокуратури України (ГПУ).

Колишнім чиновникам повідомили про підозру за статтею зловживання службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки, залишення без допомоги осіб, які перебувають у небезпечному для життя стані.

У ГПУ зазначили, що зараз вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу. За фактами неналежного виконання службових обов'язків працівниками правоохоронних органів під час подій 2 травня 2014 року в Одесі направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника ГУМВС України в Одеській області, а також оголошений в розшук заступник начальника ГУМВС України в Одеській області.

У прес-службі повідомили, що підозрювані наразі перебувають на території РФ.

1 лютого Приморський районний суд Одеси засудив до 5 років позбавлення волі активного учасника масових заворушень 2 травня 2014 року Степана Гур'єва, який майже три роки переховувався від слідства за межами держави.

Нагадаємо, у результаті протистояння проросійських сил і українських патріотів 2 травня в Одесі загинуло 48 осіб.

QHA