КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон на спільній прес-конференції у Києві з главою МЗС Польщі Вітольдом Ващиковським заявив, що в ході свого візиту в Україну він обговорив зі своїм польським колегою, як змусити Росію виконувати Мінські угоди, повідомляє кореспондент QHA.

За словами Бориса Джонсона, велику увагу було приділено продовженню санкцій, а також обговорювався Будапештський меморандум.

— Агресію Росії потрібно зупинити. Це саме стосується анексії Криму. Ми допоможемо Україні відновити суверенітет над захопленими територіями. Британський народ із вами! сказав він на прес-конференції в МЗС України.

У свою чергу, міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський зазначив у ході прес-конференції, що Нормандський формат не вирішує українсько-російського конфлікту.

 Ми дійшли висновку, що Нормандський формат приніс певні позитивні зміни. Нормандська формула та Мінські угоди зупинили головний конфлікт між Росією і Україною, але цей формат не вирішує проблеми,  резюмував глава МЗС Польщі.

У відповідь на запитання журналістів  чи означає зустріч початок нового формату діалогу на додаток до Нормандського?  глава МЗС України Павло Клімкін відповів, що коли друзі збираються, це не означає, що готується новий формат.

 Але цілі наші спільні, — заявив Павло Клімкін.

Нагадаємо, 20 січня відбувся візит в Україну міністра оборони Великобританії Майкла Феллона, під час якого було досягнуто згоди про посилення співпраці в оборонній сфері.

ФОТО: Reuters

QHA