ЛЮКСЕМБУРГ (QHA) -

Узгоджену 6 червня постпредами країн Євросоюзу пропозицію про продовження на рік пакету обмежувальних заходів щодо Росії за незаконну анексію Криму і Севастополя має бути затверджено в понеділок главами МЗС на засіданні Ради ЄС у Люксембурзі, заявив європейський високопосадовець в анонімній розмові, повідомляє джерело.

Судячи з інформаційного бюлетеня, поширеного до засідання Ради ЄС у Люксембурзі, міністри без обговорення продовжать до 23 червня 2018 року обмежувальні заходи за анексію Криму і Севастополя Росією.

— Ці заходи застосовуються до громадян ЄС і підприємств, створених у ЄС. Їхня дія обмежується територією Криму і Севастополя, йдеться у документі.

Дана категорія санкцій включає заборони на імпорт в ЄС продуктів з Криму і Севастополя, інвестиції до Криму і Севастополя, послуги, пов'язані з туристичною діяльністю у Криму і Севастополі, експорт ряду товарів і технологій до Криму і Севастополя для транспортного, телекомунікаційного та енергетичного секторів, а також для нафтогазової та гірничої галузей.

Колега посадовця закликав не плутати «кримські» санкції з економічними, які ЄС пов'язує з виконанням Мінських угод, заявивши, що «ті санкції діють до кінця липня».

ФОТО: інтернет

QHA