КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 24 грудня, в Україні проходять вибори у 51-й об'єднаній територіальній громаді (ОТГ) у 17 областях країни.

Про це написав міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що вибори пройдуть по одній ОТГ у Вінницькій, Волинській, Рівненській та Сумській областях; в 2 ОТГ — у Запорізькій, Львівській, Одеській, Херсонській та Черкаській областях; в 3 ОТГ — у Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській областях; в 4 ОТГ — у Чернівецькій і Чернігівській областях; в 6 ОТГ — у Хмельницькій області; в 7 ОТГ — у Миколаївській і Полтавській областях.

До складу 51 ОТГ увійшли 256 місцевих рад: 7 міських, 19 селищних та 230 сільських. За попередніми підрахунками, участь у виборах зможуть взяти понад 356 тис. чоловік.

Нагадаємо, раніше глава Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу Володимир Кіпень заявляв, що децентралізація влади в Україні поряд із введенням електронного декларування, системи закупівель Prozorro і новою поліцією стала одним з тих небагатьох починань влади, яке вже зараз, нехай частково, але покращує життя українців.

QHA