МОСКВА (QHA) -

Слова телеведучої та актриси Ксенії Собчак про приналежність Криму не є підставою для відмови в реєстрації її кандидатом у президенти Росії.

Про це заявила секретар ЦВК РФ Майя Гришина.

— Жодна заява сама по собі не є підставою для відмови в реєстрації. Підставою для відмови є чітко перерахований перелік, або чинні договори, рішення судів щодо визнання засудженого (винним — Ред.) у тяжких і особливо тяжких (злочинах — Ред.). І другий варіант там відносно екстремізму, — зазначила вона.

Також Гришина уточнила, що, на її думку, «такого роду висловлювання, які не містять жодного заклику, не можуть відноситися до екстремістських».

Нагадаємо, раніше прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що висловлювання Ксенії Собчак про територіальну приналежність Криму неправильні "по суті та за формою".

Раніше Ксенія Собчак заявила, що з точки зору міжнародного права Крим — український.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров зазначив, що українській стороні не слід обривати ініціативи російських політиків, які визнають Крим українською територією, але і не можна втягуватися в ці обговорення до повної деокупації півострова.

QHA