МОСКВА (QHA) -

Кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак заявила, що кримчани обмежені в своїх правах у порівнянні з людьми в усьому світі.

Прикладом цього політик вказала на той факт, що на анексованому півострові не будуть відбуватися матчі Чемпіонату світу з футболу.

— Я хочу, щоб вони були частиною великої країни і повноцінними мешканцями. Зараз жителі Криму неповноцінні по відношенню до світу — я проти цього, — сказала Собчак.

Глава так званого "комітету Держради РК з освіти, науки, молодіжної політики і спорту" Володимир Бобков обурився заявою кандидата у президенти РФ.

Бобков вважає, що Собчак "останнім часом полюбляє смішити".

— Міста, які прийматимуть матчі, були визначені задовго до того, як Крим став знову частиною (анексований — прим. ред.) російської держави. Ксенія останнім часом полюбляє смішити. Подібні заяви недоречні і робляться від незнання ситуації, — сказав він.

Нагадаємо, Ксенія Собчак, яка приміряє на себе роль «кандидата від опозиції», засудила зняття Олексія Навального з виборів, однак відмовилася підтримувати їх бойкот (виборів — ред.).

Вона стверджує, що вибори — як і раніше єдиний спосіб щось змінити, а їх бойкот «неефективний і шкідливий метод», який не тільки не знизить явку, але й збільшить відсоток голосів за діючого президента Володимира Путіна.

Нагадаємо, в Росії з 14 червня по 15 липня відбудеться Чемпіонат світу з футболу. Проведення чемпіонату заплановане на 12 стадіонах в 11 містах РФ, серед яких немає міст анексованого Криму.

QHA