МОСКВА (QHA) -

Українська влада завадила єдиному російському кандидату у президенти Росії, який підтримав суверенітет України над Кримом. Про це Ксенія Собчак, коментуючи слова міністра закордонних справ України Павла Клімкіна щодо її намірів поїхати до окупованого Росією Криму, написала на своїй сторінці в Instagram.

— Дуже не хочеться відповідати вищій посадовій особі суверенної держави в дусі «сам такий». Але задумайтеся: Українська влада перешкодила єдиному російському політикові, який підтримав їхній національний суверенітет, відвідати їхню країну в суворій відповідності з її законами. Тому кому насправді вигідна окупація Криму та війна на Донбасі, хто фактично діє в інтересах Путіна, «ДНР» і «ЛНР»? У кого з нас шизофренія? — написала вона.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін на своїй сторінці у Twitter назвав шизофренією ідею кандидата у президенти РФ Ксенії Собчак відвідати анексований Крим для спілкування з виборцями.

Нагадаємо, раніше Собчак заявила, що, у першу чергу, їде в Крим для спілкування з кримськими татарами, які, за її словами, «дуже незадоволені тією ситуацією, яка там склалася».

QHA