КИЇВ (QHA) -

Кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак розповіла, куди здійснить перший візит у якості глави держави у разі перемоги на виборах. Про це вона повідомила у відеоконференції з українськими журналістами.

На питання про те, куди вона здійснить свій перший візит, Собчак відповіла "а ось в Україну".

В даний час позиція Собчак з "українського питання" полягає у необхідності, за її словами, проведення "міжнародного референдуму" про статус анексованого Криму, а також виведенні всіх російських військ з Донбасу і встановлення там миру.

Як відомо, президентські вибори в Росії відбудуться 18 березня — у день четвертої річниці незаконної анексії Криму. Крім Собчак, участь в них мають намір взяти чинний президент Володимир Путін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, опозиціонер Олексій Навальний і ряд інших політиків.

Раніше Собчак повідомляла, що в Криму має пройти міжнародний референдум, оскільки це єдиний можливий варіант вирішення конфлікту з окупованим Кримом.

Кандидат також вважає, що бідність росіян безпосередньо пов'язана з анексією Криму у 2014 році. За її словами, поки що люди не бачать цього взаємозв'язку. Вона додала, що на даний час в Росії також не відчувається "стабільність".

QHA