МОСКВА (QHA) -

Кандидат у президенти Російської Федерації Ксенія Собчак звернулася до посольства України в Москві за дозволом відвідати Крим і поспілкуватися з виборцями. Про це політик повідомила в інтерв'ю «Ехо Москви».

Собчак зазначила, що у першу чергу їде до Криму для спілкування з кримськими татарами, які, за її словами, «дуже незадоволені тією ситуацією, яка там відбувається».

— Я вже направила листа в посольство України — чекаю на відповіді. Якщо я поїду в Крим, то тільки через українську територію — я вважаю, це правильно буде. Там різні живуть люди, тому мені буде з ким там поспілкуватися, і, у першу чергу, я багато звідти отримую листів від кримських татар, я буду зустрічатися з ними і говорити про ті проблеми, з якими вони зіткнулися. Вони теж живі люди. Може, їх не два мільйони, але вони там теж є, — зазначає Собчак.

Слова Собчак про Крим починаються на 15-й хвилині відео.

Нагадаємо, що з критикою з приводу проведення виборів президента РФ в Криму виступили багато міжнародних організацій і політики. При цьому, за словами заступника голови ЦВК РФ, вибори президента відбудуться в Криму у «штатному режимі». Дату виборів окупанти призначили на день анексії Криму — 18 березня.

Раніше QHA повідомляло, що окупанти надрукували понад мільйон бюлетенів для виборів в Криму.

Джерело: Ехо Москви

QHA