КИЇВ (QHA) -

До водіїв автомобілів, які планують поїздки до окупованого Росією Криму через Керченський міст, потрібно застосовувати санкції. Про це заявив координатор Громадянської блокади Криму Ленур Іслямов.

— До них мають застосовувати ті ж санкції, що й до артистів, які незаконно відвідують Крим. Якщо Україна поки не може зупинити цей рух, то, хоча б, необхідно фіксувати увесь транспорт, який переміщається з Росії в окупований Крим. Фіксувати усіх людей поіменно. І вводити санкції, куди б вони не переміщувалися, — зазначив він.

QHA повідомляло, що Кримський міст збираються відкрити спочатку для автобусів і легкових автомобілів, а потім для вантажівок.

Втім, як вважають експерти, Керченський міст буде дуже швидко зруйновано.

Як заявив еколог Міжнародної благодійної організації «Екологія — право — людина» Олексій Василюк, затіяна російським президентом Володимиром Путіним ідея побудувати міст з РФ на анексований півострів — це «гроші на вітер».

Нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко раніше заявив, що будь-яка компанія, яка причетна до будівництва Керченського мосту, потрапить під міжнародні санкції.

Міністр додав, що це чітка позиція американських і європейських партнерів України.

Джерело: Обозреватель

QHA