КИЇВ (QHA) -

У коментарі QHA прес-секретар «Правого сектора» Артем Скоропадський заявив, що звинувачення проти заступника командира добровольчого українського корпусу Валентина Манька з боку Слідкому РФ — «дурня і єресь».

Проти мене теж порушено кримінальну справу і що? Проти інших теж, які і на війні не були. Слідчий комітет Російської Федерації вже сам по собі — терористична організація,  сказав Скоропадський.

Скоропадський не висловив припущень, чому СК РФ вибрав обвинуваченим саме Валентина Манька.

Нагадаємо, сьогодні, 23 березня, Слідчий комітет Росії звинуватив заступника командира добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Валентина Манька у викраденні російських журналістів 2014 року.

В ході спільної роботи слідчих СК Росії та оперативних служб встановлена ​​причетність заступника командира добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (організація заборонена в Російській Федерації), громадянина України Валентина Манька до викрадення російських журналістів, повідомляє сайт СК РФ.

Зазначається, що «стосовно Манька винесено постанову про притягнення як обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених ст. 126, 144 КК РФ (викрадення людини, перешкоджання журналістській діяльності)».

У СК РФ нагадують, що у червні 2014 року двоє співробітників російського пропагандистського телеканалу «Звезда» були викрадені під час виконання редакційного завдання на території України.

ФОТО: інтернет

QHA