КИЇВ (QHA) -

В ексклюзивному коментарі для QHA прес-секретар «Правого сектора» Артем Скоропадський висловив сумнів в об'єктивності даного розслідування.

— Цинізм нинішньої влади просто зашкалює. Тому що всі без винятку чиновники, міністри, депутати, президент, прем'єр і генпрокурор прийшли до влади завдяки подіям на Майдані. Якби не було Майдану і активних дій «Правого сектора», то вся нинішня верхівка сиділа б зараз у в'язниці при диктаторському режимі Януковича. А тепер, коли вони себе відчули господарями життя, вони вирішують влаштовувати якісь перевірки «Правого сектора». Що вони хочуть перевіряти, я не розумію, якщо чесно. Нехай перевіряють, подивимося...

Нагадаємо, як повідомляло раніше QHA, ГПУ розслідує вбивства 13 співробітників Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ і бійців спецпідрозділу «Беркут», що відбулися взимку 2014 року. Про це повідомляється у постанові Печерського районного суду, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень України.

Суд задовольнив клопотання Генпрокуратури про тимчасовий доступ до документів одного з операторів мобільного зв'язку за телефонними дзвінками членів організації «Правий сектор» у період з 18 до 20 лютого 2014 року.

ФОТО: інтернет

QHA