СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В Криму повідомляють про завершення розслідування кримінальної справи стосовно колишнього «міністра фінансів» підконтрольного Кремлю уряду півострова.

Як повідомляється, колишнього
«главу міністерства фінансів Криму» звинувачують у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 293 Кримінального кодексу Росії (недбалість).

— За даними слідства, у березні 2014 року обвинувачений, в результаті недбалого ставлення до своїх посадових обов'язків, в порушення встановленого чинним бюджетним законодавством порядку, за відсутності обгрунтованого бюджетного запиту, допустив включення до бюджету республіки Крим і подальшу оплату за рахунок бюджетних коштів витрат Республіканського комітету із земельних ресурсів на погашення заборгованості перед комерційною організацією за роботи, які насправді не виконувалися, йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що тим самим діями обвинуваченого було завдано збитків регіональному бюджету в розмірі понад 13 мільйонів рублів (близько 6 млн грн).

Нагадаємо, Володимир Левандовський був відправлений у відставку з посади «міністра» наприкінці 2015 року через невідповідність обійманій посаді. Він керував фінансовим відомством з кінця лютого 2014 року.

ФОТО: інтернет

QHA