КИЇВ (QHA) -

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник висловив бажання, щоб 2018 року в Україні з'явився незалежний Антикорупційний суд, а народні депутати надали право НАБУ на автономне зняття інформації з каналів зв'язку.

— Якого дива особисто я очікую в 2018 році? Напевно, першого вироку топ-корупціонерам, винесеного незалежним Антикорупційним судом. Зараз немає ні суду, ні закону про нього. Але, за наявності політичної волі, за рік можна зробити багато чого, сказав він тижневику «Дзеркало тижня. Україна», відповідаючи на питання «Яку головну задачу належить вирішити в найближчі 12 місяців? Якого дива ми чекаємо від Року собаки?»

Також, за його словами, «було б чудово, якби колеги з інших правоохоронних органів перестали безпричинно ускладнювати життя працівникам НАБУ».

Ще мені дуже б хотілося, щоб парламентарі не займалися знищенням НАБУ, а допомагали нам працювати ефективніше наприклад, надавши, нарешті, право на автономне зняття інформації з каналів зв'язку, підтримавши інші важливі зміни в законодавство, про які ми говоримо останні два роки, сказав Ситник.

QHA повідомляло, що генпрокурор Юрій Луценко визнав помилку в публічному зведення рахунків з НАБУ.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

QHA